kancelejas preces

par mums

Projektu CenuDraugs.lv apkalpo SIA “RIMPEKS KP” un tas ir orientēts uz juridiskām un fiziskām personām, kuras ir ieinteresētas iegādāties kancelejas preces un prces birojam par saprātīgām cenām.
Kompānija RIMPEKS KP ir viens no vadošajiem kancelejas preču piegadātajiem Latvijas tirgū. Kompānija darbojas kopš 1993.gada un ir pierādījusi sevi kā uzticamu un stabile partneri.
Kompanijas apogrozījums 2008.gadā sastādīja vairāk nekā 3 miljonus latu, kompānijas personāls – vairak kā 50 darbinieki – augsti kvalificēti sava darba speciālisti. 
Izvēloties mūsu piedavājumu Jūs iegūsiet sekojošas priekšrocības:
 - Stabilas sadarbības garantija. Ilkgadējā pieredze, augstais apgrozījums un profesionalitāte garantē mūsu klientiem sadarbības stabilitāti un uzticamību, kā arī jebkādu finanšu vai citu risku neesamību.
 - Komplektuma garantija. Preces, kas tiek piedāvātas interneta veikalā ir pieejamas mūsu noliktavā, līdz ar to, atšķirībā no vairākuma interneta veikalu, Jūs variet būt pārliecināti, ka saņemsiet tieši to preci, kuru pasūtīsiet.  
 - Kvalitātes garantija. Mēs garantējam, ka mūsu piedāvātās preces Latvijā ir oficiāli importētas un pilnība atbilst Eiropas preces kvalitātes prasībām.  
 - Labākā sortimenta piedāvājuma garantija. Balstoties uz lielo pieredzi tirgū, mēs lieliski orientējamies mūsu klientu vajadzībās, tādēļ mūsu piedāvājums nodrošina vairāk kā 95% no mūsdienu ofisa vajadzībām. 
 - Konkurējošas cenas garantija. Stabilas attiecības ar daudziem piegādātājiem, tiešais imports no vadošajiem ražotājiem un ievērojamais kompanijas apgrozījums, nodrošina labākās iepirkšanas cenas, līdz ar to arī konkurētspējīgas pārdošanas cenas mūsu veikalā.  
 - Preces piegādes garantija. Preču piegāde Rīgā tiek veikta ar kompānijas personīgo transportu, kas garantē savlaicīgu un kvalitatīvu preču piegādi mūsu klientiem.

Atpakaļ
Ātrais pasūtījums
Norādiet preces kodu.

Ražotājs
Meklēt

Paplašinātā meklēšana